Про нас

Проект «Електронні книги – Основа» існує з 2009 року. Весь цей час ми старанно забезпечували наших клієнтів – вчителів, вихователів, адміністраторів освітніх закладів, батьків – актуальною, якісною та корисною електронною літературою, яку було підготовлено провідними фахівцями України. Ми з вами були немовбито по різні боки прилавку: ми – з боку послужливих продавців, ви – з боку вимогливих покупців.

Сучасний технологічний стрибок змінив наші з вами можливості. Зараз багато активних вчителів, вихователів, адміністраторів та батьків мають власні веб-сайти, блоги, веб-сторінки, соціальні профілі, а це означає, що вони теж можуть приймати участь в реалізації нашої електронної продукції в інтернеті і отримувати за це фінансову винагороду. На законних підставах. Перебуваючи у правовому полі. Не витрачаючи ні копійки. Причому для цього не треба витрачати багато зусиль – достатньо просто зареєструватися в партнерській програмі, обрати товари, які хочете додати на свій сайт, встановити їх на своїх веб-сторінках та…чекати прибутків. І зауважте: ви абсолютно безкоштовно отримаєте і корисний контент для заповнення ваших веб-сторінок і можливість заробляти гроші з його допомогою. Подвійна користь для вас і вашого веб-ресурсу. І все це, знову ж таки, без якихось особливих зусиль, без тривалих тренінгів, без адміністративно-господарчої роботи.

Але тому, хто матиме успішний досвід реалізації електронних товарів зі своїх веб-сторінок та бажатиме розвинути його, хто захоче активніше просувати наші товари і отримувати за це підвищену винагороду, хто вирішить поставити свій маленький бізнес на системні професійні рейки, тому ми допоможемо, підкажемо, навчимо, поділимось нашим багаторічним та успішним досвідом. Погодьтесь: якщо ви вже створили свій сайт, якщо ви витратили на нього свій час, фінанси, працю, талант, то досить логічним було б спробувати ще й трішки на цьому заробити!

Власне для цієї мети і було створено Партнерську програму проекту «Електронні книги – Основа», яка дозволить вам – активним вчителям та турботливим батькам – комфортно та безкоштовно спробувати себе у якості підприємців і реалізаторів навчально-методичної, виховної, довідкової та іншої корисної літератури. Реєструйтеся, обирайте товари, додавайте їх на свій веб-ресурс, просувайте його та отримуйте чесний заробіток!

Ми віримо у нашу плідну співпрацю!

 

З будь-яких питань звертайтеся за адресою partner@e-kniga.in.ua