Поради

Для того, щоб заробляти гроші за допомогою Партнерської програми, треба розуміти, що сама програма – це лише тільки інструмент, а Ваш прибуток залежить від того, наскільки старанно та фахово Ви будете ним користуватися. Тобто, це вудка, а скільки Ви будете мати риби – залежить від Ваших особистих зусиль, від вкладеної праці та від знань, де і яким чином краще ловиться рибка.)))

Ми, в свою чергу, хочемо допомогти Вам у цьому і дати кілька порад з нашого особистого досвіду.

 

Розвивайте Ваш веб-ресурс. Якщо Ваш сайт майже ніхто не відвідує, то відповідно нікому буде клікати на наші партнерські посилання і робити покупки. А найкращим рецептом розвитку сайту є регулярна публікація на ньому якісного та корисного контенту. Тож не шкодуйте часу та зусиль для пошуку, продукування та публікації матеріалів, що будуть цікаві відвідувачам Вашого сайту.

 Розвивайте веб-ресурс
 

Розміщуйте наші рекламні блоки у верхній частині сторінок сайту, бажано на центральних позиціях, так, щоб відвідувачі Вашого сайту добре їх бачили.

Розміщуйте наші рекламні блоки на найбільш популярних сторінках Вашого сайту, тобто таких, на які заходить більшість Ваших відвідувачів (використовуйте дані Гугл Аналітикс для того, щоб знати, які сторінки Вашого сайту є найбільш популярними).

 

Публікуйте у соціальних мережах інформацію про Вашу сторінку з нашими рекламними блоками.

Розсилайте Вашим друзям та колегам електронні листи з рекламою Вашого сайту

 
 

Пропонуйте Вашим колегам робити покупки електронної літератури саме через Ваш сайт (Ваш колега нічого не втрачає, а Ви отримаєте 20% від цих покупок)

Додавайте на Ваш сайт рекламні блоки саме тих товарів, які найбільш потрібні Вашим відвідувачам (тобто найбільш свіжі та релевантні)